Odběr cihelné a betonové suti, lomový kámen, recykláty

Doprava

Doprava materiálu Dokončili jste stavbu domu a chystáte se na úpravu okolí, jenže vám překáží odpad z použitého stavebního materiálu určený k likvidaci? Renovujete svoje obydlí a nevíte co si počít se vzniklou cihelnou nebo betonovou sutí? Opravujete střechu a na zahradě se vám nakupily staré střešní tašky? Jste z okolí Brandýsa nad Labem nebo Lysé nad Labem? Nezoufejte. Jsme tu my a o vše se postaráme. Veškerý stavební odpad od vás odebereme a navíc se postaráme i o jeho odvoz.

V rámci služeb odpadního hospodářství nabízíme odvoz suti a jiného stavebního odpadu. Zajišťujeme kompletní dopravu od vašeho domu až na naši pobočku v Sojovicích. Na odvezený a odebraný odpad vám samozřejmě vystavíme doklady o ekologické likvidaci.

Rozhodli jste se ke koupi recyklovaného stavebního materiálu? Naše společnost Rectech, s.r.o. vám nabízí prodej širokého spektra recyklátů, kačírkua lomového kamene. O výhodném nákupu těchto materiálů se můžete přesvědčit v našem ceníku. Na veškerý u nás zakoupený materiál zajistíme dopravu z provozovny až na místo určení, odpadají vám tak starosti s odvozem.

K odvozu a dovozu neodmyslitelně patří nakládka a vykládka materiálu. Tu na naší provozovně zajistíme. Složení a naložení u vás si můžete zajistit sami nebo vám tuto službu, po domluvě, zajistíme dodavatelsky.

Typ Vzdálenost Cena s DPH Cena bez DPH
AVIA kontejner km (nad 25km) 26,62 Kč 22,00 Kč
AVIA kontejner do 25km 665,50 Kč 550,00 Kč
DAF kontejner km (nad 25km) 42,35 Kč 35,00 Kč
DAF kontejner do 25km 1 058,75 Kč 875,00 Kč
© 2017 Rectech, all rights are reserved